Square Enix heeft Fear Effect Sedna af

Fear Effect Sedna is af als we de ontwikkelaars van Slushee Games van Square Enix mogen geloven. Fear Effect komt oorspronkelijk uit 1999 en deze game speelt zich vier jaar af na de gebeurtenissen uit het origineel.

Dit deel gaat verder waar deel één ophield. Vier jaar na dato volgen wij Hana nu ze vrij is van de triads. Zij woont nu in Hong Kong en accepteert een missie die niets is wat het lijkt en al snel is ze verwikkeld in een gevaarlijke situatie. Meer is er helaas nog niet bekend maar onderstaand plaatje lijkt genoeg te zeggen.

Fear Effect Sedna is niet het enige deel dat in ontwikkeling is. Square Enix heeft eveneens een remake van het originele deel in ontwikkeling genaamd Fear Effect Reinvented.

Fear Effect Sedna staat gepland voor een release op PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch en pc ergens in 2018.