Steeds meer games verfilmd
Het lijkt erop dat na alle comicbook-films, het nu ook een trend wordt om games te gaan verfilmen. Naast Resident Evil, Dead or Alive, Doom, en Hitman komen nu ook de actiegame van IO Interactive Kane and Lynch : Dead Men en ook het epos van Ubisoft, Prince of Persia : the Sands of Time in dit rijtje te staan.
Tot nu toe zijn bijna alle videogamefilms geflopt, maar dat neemt niet weg dat de mensen van Lionsgate filmstudio nu al een grote naam voor de rol van Kane hebben gestrikt.
Die wordt namelijk vertolkt dan niemand minder dan Bruce Willis.
Ook filmstudio Disney die het project Prince of Persia op zich nemen, hebben al acteurs gevonden voor de hoofdrollen. Jake Gyllenhaal kruipt in het pakje van de prins, Alfred Molina speelt de sjeik en Sir Ben Kingsley neemt de rol van badguy op zich.
Helaas moeten we nog even wachten op deze blockbusters , ze beginnen volgende maand met Prince of Persia, en pas na de zomer met Kane and Lynch te filmen.
-
NieuwsVier Independence Day 2026 in GTA Online
Voor iedereen die het viert: fijne Independence Day! Ook Rockstar Games houdt rekening met de feestdag en kleedt GTA Online nationalistisch aan.
0 reacties -
TrailerThe Last Hour of an Epic TO THE MOON RPG is compleet gestoord
Ben jij een RPG-liefhebber, maar heb je geen tijd om duizend uur in een game te steken? The Last Hour of an Epic TO THE MOON RPG past dan in jouw straatje.
1 reactie -
RankedRanked: Alle DOOM-games op een rijtje
Met DOOM: The Dark Ages | Revelations in aantocht is het tijd om stil te staan bij deze legendarische FPS-reeks. Check hier de Ranked van de DOOM-games!
11 reacties -
NieuwsDanganronpa 2x2 uitgesteld naar 2027, bekijk nu de features
Danganronpa 2x2 is helaas uitgesteld. De moderne versie van Danganronpa 2: Goodbye Despair bevat echter een compleet nieuw scenario en verbeterde visuals.
0 reacties