The Last Guardian maker verlaat Sony
Fumito Ueda, lead designer van klassiekers als Ico, Shadow of the Colossus en de toekomstige klassieker The Last Guardian, verlaat helaas het immer geprezen Team Ico. Dit is waarschijnlijk ook een van de redenen dat The Last Guardian zo lang op zich laat wachten.
De 41-jarige Japanner gaat zich nu voornamelijk op zijn eigen projecten focussen, wat ons hopelijk toch nog wat moois oplevert. Shuhei Yoshida, een van zijn ex-collega's heeft het volgende te zeggen over het productieproces van The Last Guardian:
It's been very difficult in terms of seeing the progress: not as fast as we'd been hoping for, and the team has been under big pressure.
The Last Guardian liet zich ook al niet zien op de E3 en de vele andere noemenswaardige gameshows, wat mogelijk een link heeft met het vertrek van Ueda. De game werd zo'n vier jaar geleden aangekondigd, maar voor Team Ico standaarden is dit normaal, aangezien de vorige twee games ook vier jaar duurden om te ontwikkelen.
Laten we maar hopen dat dit alles het hele proces niet al teveel verstoord, en we binnenkort allemaal met onze cat-vogel aan de slag kunnen in The Last Guardian!
Meer van deze auteur
Bekijk profiel-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
1 reactie -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties