The Ship: Remasted komt een weekje later
The Ship: Remasted had deze week moeten verschijnen voor de pc, maar Blazing Griffin heeft de game uitgesteld naar 23 februari. De week extra zorgt ervoor dat de ontwikkelaar nog wat laatste tweaks door kan voeren.
Het originele The Ship verscheen in 2007 voor de pc, en begon ooit als mod voor Half-life 2. De remake speelt zich af op een cruiseschip in de jaren twintig van de vorige eeuw. In The Ship krijgt elke speler de opdracht om een andere speler te doden zonder dat dit wordt opgemerkt. Uiteraard ben je niet alleen maar aan het jagen, want jij bent zelf ook een doelwit. Naast de online multiplayer bevat de game ook een singleplayermodus.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties