The Walking Dead: Episode 1 een miljoen keer verkocht
De ontwikkelaar en onafhankelijke uitgever Telltale Games heeft een belangrijke mijlpaal bereikt, bericht Kotaku. Telltale heeft haar nieuwste game, The Walking Dead: Episode 1, in twee weken meer dan een miljoen keer verkocht. Een record voor het bedrijf.
Telltale Games is onder andere bekend van de games Back to the Future en Wallace and Gromit. Deze waren vrij populair onder gamers, maar deden het niet zo goed als The Walking Dead: Episode 1. Op IMDb krijgt het spel zelfs een 9,2 gemiddeld.
The Walking Dead gameserie zal vijf episodes krijgen - ongeveer iedere maand een nieuwe. Het speelt zich af in de wereld van de gelijknamige televisieserie, waarin je in de huid van Lee Everett kruipt - een gevangene met de kans op een nieuw 'leven'.
The Walking Dead: Episode 1 verscheen eind april voor de pc en Mac en was ook te downloaden op het PlayStation Network en Xbox LIVE. In juni verschijnt de tweede episode.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.