Trailer: Xbox onthult samenwerking met Adidas
Xbox heeft een samenwerking onthuld met kleding en schoenenmerk Adidas. De samenwerking werd aangekondigd middels een trailer.
Het is alweer twintig jaar geleden dat de eerste Xbox verscheen. Om dit te vieren brengt de gamegigant in samenwerking met Adidas een lijn sneakers uit. Deze sneakers zijn gebaseerd op het uiterlijk van de Xbox consoles die in de afgelopen twintig jaar zijn verschenen. Het eerste paar dat onthuld is heeft hetzelfde design als de allereerste Xbox. De trailer is hieronder te bekijken.
Wanneer de sneakers uitkomen is nog niet bekend. In de komende maanden worden de andere schoenen uit de lijn onthuld.
Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.