Trophies niet voor iedereen
Er is duidelijk geworden dat nog lang niet alle PlayStation 3-games Trophies zullen hebben na de 2.40-update. Verschillende ontwikkelaars hebben al aangegeven geen Trophies te zullen toevoegen aan hun reeds verschenen toppers.
Insomaniac maakte bekend geen Trophies te zullen toevoegen aan Resistance: Fall of Man en Ratchet & Clank: Tools of Destruction. Momenteel gaat alle aandacht naar het maken van Resistance 2.
Infinity Ward laat de Trophy-ondersteuning voor wat het is als het gaat om Call of Duty 4. Ook Infinity Ward zegt bezig te zijn met andere dingen en vindt dat de Trophies te laat zijn verschenen om nog in de game gestopt te worden.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties