Twee nieuwe demo's in de eShop

Er zijn gisteren tijdens de Nintendo Direct presentatie twee nieuwe demo's vrijgegeven. Het betreft hier om de demo's van twee opkomende spellen van uitgever Square Enix: Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance en TheAtRhythm: Final Fantasy.

De demo van Kingdom Hearts 3D is 743 blokken groot en kan 15 keer gespeeld worden terwijl de demo van TheAtRhythm 844 blokken opsnoept en 30 keer gespeeld kan worden.

Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance komt op 20 juli uit en met TheAtRhythm: Final Fantasy mogen we al vanaf 6 juli aan de slag. Beide spellen zullen exclusief voor de 3DS uitkomen.

Reacties
Avatar Legochesser
Legochesser
lvl9 NPC 2.0
23 juni 2012 om 16:12

Hehe, kan al echt niet meer wachten op TheAtRhythm. :) Heb die demo nu een keer gespeeld, waarna de geklokte tijd alweer op 1:04 stond. xD Ach, 6 juli is niet ver meer, en die 30 uses moet voldoende zijn voor in de tussentijd, hoop ik. :P

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord