Tweede generatie Pokémon voor Pokémon GO
De tweede generatie Pokémon komen (waarschijnlijk) naar Pokémon GO. De nieuwste update is zich aan het uit rollen en The Silph Road is de bijbehorende data ingedoken. In totaal vonden zij honderd nieuwe Pokémon.
Tijdens de datamining vonden zij gegevens voor Pokémon als Chikorita en Celebi. Het lijkt er op dat de gehele tweede generatie is toegevoegd. Bijbehorende Movesets ontbreken echter nog. Ook vond The Silph Road in de data Ditto met bijbehorende aanval Transform.
Neem het geheel wel met een korreltje zout. Deze Pokémon zijn nog niet beschikbaar in de mobiele game en zijn voor verandering vatbaar. Kijk jij er desondanks naar uit een Chikorita te vangen? Laat het ons weten!
Reviewscore
3,5/5
Platforms
-
NieuwsNiantic gebruikt Pokémon Go AR-Data voor bezorgrobots
Niantic gebruikt de verzamelde AR-data uit Pokémon Go voor het trainen van drones en robots. De bult aan data dient ter ondersteuning van GPS-signalen.
0 reacties -
NieuwsPokémon GO City Safari keert terug naar Amsterdam
Pokémon GO City Safari maakt een triomfantelijke terugkeer. Deze september kun je voor een tientje naar Amsterdam gaan om onder andere Shiny Pokémon te...
0 reacties -
NieuwsPawmi staat centraal tijdens Pokémon GO Community Day in mei
Pawmi, de Paldea-variant op Pikachu, staat komende maand centraal tijdens de Community Day in mei. Je kunt dit beestje dan vaak tegenkomen in Pokémon GO.
0 reacties -
IndustrieNiantic schrapt 68 banen na overname Scopely
Niantic schrapt 68 banen na de overname door Scopely, wat gevolgen kan hebben voor de toekomst van Pokémon GO en andere AR-projecten van de studio.
0 reacties