Uplay+ vanaf nu beschikbaar voor pc
Uplay+, de nieuwe abonnementenservice van Ubisoft is vanaf nu beschikbaar voor de pc.
Spelers hebben voor vijftien euro per maand toegang tot meer dan honderd games van meer dan vijfentwintig franchises. Dit is inclusief de klassiekers, premium edities en de nieuwe releases. Daarnaast krijg je automatisch toegang tot alle bèta's en de early access van de aankomende titels. Zo hebben Uplay+ members drie dagen vervroegd toegang tot de Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Ultimate Edition.
Op het moment is het mogelijk om je via Uplay aan te melden voor de proefperiode. Deze periode eindigt op 30 september.
Anita is een strateeg pur sang. Bouwt ze geen personages vanaf de grond op in grootse RPG’s, dan sleutelt ze wel aan complete beschavingen in city- en survivalbuilders. Daarnaast beschikt Anita over de nodige rust en focus die van pas komen bij het spelen van snoeiharde indiegames. Nee, er is geen genre waar ze zich niet aan durft te wagen. En die opgebouwde expertise? Die zie je natuurlijk terug in haar uitgebreide en doordachte schrijfkunsten.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.