Uwe Boll geeft ons een kans
Uwe Boll, verfilmer en verkrachter van vele goede games geeft de game-community een kans om voor eens en altijd van hem af te komen door onze handtekening te zetten op een lijst die hem smeekt het game-verfilmen stop te zetten.
Uwe zegt ermee op te houden als de lijst 1 miljoen handtekeningen bevat. Dit lijken er veel, maar er zijn zeker meer mensen die de films, sorry; attrociteiten verafschuwen en maar al te graag mr. Boll afgevoerd zien worden door de goede smaak politie.
Zet je handtekeningtje hier: Uwe Boll petition
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties