Valkyria Revolution komt naar Europa
Valkyria Revolution komt naar Europa. Dit heeft SEGA bekendgemaakt. De game ging voorheen door het leven als Valkyria: Azure Revolution, maar verschijnt nu onder de naam Valkyria Revolution. De game bevat een geheel nieuw verhaal met gloednieuwe karakters. Om deze titel in huis te halen hoef je de voorgaande delen dus niet te hebben gespeeld.
Daarbij kan het met de soundtrack van de game in elk geval niet mis gaan. Valkyrie Revolution bevat namelijk soundtrack gecomponeerd door Yasunori Mitsuda, bekend van onder andere de klassieker Chrono Trigger en de Nintendo DS-titel Stella Glow.
Valkyria Revolution verschijnt in het tweede kwartaal van 2017 zowel fysiek als digitaal voor PlayStation 4 en Xbox One
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties