Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 opnieuw uitgesteld
Paradox Interactive en The Chinese Room hebben aangekondigd dat Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 toch niet in de eerste helft van 2025 verschijnt. De game is in een late ontwikkelingsfase, maar de extra tijd is nodig om de technische kwaliteit te waarborgen.
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 werd in 2019 al aangekondigd, maar heeft intussen nog steeds het levenslicht niet gezien. In een video-update bevestigde Marco Behrmann, Executive Vice President van World of Darkness, dat Bloodlines 2 inhoudelijk af is en dat de focus nu ligt op bugfixes, stabiliteit en performance. De ontwikkelaars hebben de afgelopen maanden meer verhaalinhoud toegevoegd en personages verder uitgewerkt, waaronder een grotere rol voor Fabien in de verhaallijn. Paradox en The Chinese Room willen een gepolijste ervaring leveren en stellen de release daarom nog een keer uit, nadat de releasedatum al vaker vooruit is geschoven en ontwikkelaar Hardsuit Labs is ingeruild voor The Chinese Room. Om het team volledig op de ontwikkeling te laten focussen, worden de Dev Diaries tijdelijk gepauzeerd, maar fans kunnen updates blijven volgen via de officiële Bloodlines 2 Discord.
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 staat nu gepland voor oktober 2025.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.
Platforms
-
NieuwsBloodlines 2 krijgt uitgebreide Summer Update met fotomodus
Bloodlines 2 krijgt een Summer Update met fotomodus, noir mode en nieuwe vuurwapenopties. De update verschijnt samen met The Flower & The Flame.
0 reacties -
TrailerBloodlines 2 staat in vuur en vlam met The Flower & The Flame-DLC
De volgende DLC voor Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zit in de pijplijn. Maak kennis met The Flower & the Flame-uitbreiding.
0 reacties -
TrailerZet je tanden in de Bloodlines 2 - Loose Cannon DLC
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 gaat diens eerste uitbreiding ontvangen. In de Loose Cannon DLC speel je een extra verhaal over agent Benny Muldoon.
1 reactie -
NieuwsParadox wijst naar zichzelf omtrent falen Bloodlines 2
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 doet het financieel minder goed dan gehoopt. Uitegever Paradox Interactive noteert een afschrijving van 37...
0 reacties