Verkoop van Kingdom Come: Deliverance doet het goed
Ontwikkelaar Warhorse Studio's kan zichzelf eens flink op de schouders gaan kloppen. De verkoop van de nieuwe titel Kingdom Come: Deliverance doet het namelijk ontzettend goed.
De game mag nu sinds twee dagen de winkelschappen vullen voor diverse platforms. In een interview met Czech TV maakt de ontwikkelaar duidelijk dat deze het op alle vlakken ontzettend goed doet. Er zijn ondertussen 100.000 versies verkocht vanuit de winkel en middels Steam al meer dan 300.000 copies. De ontwikkelaar verwacht dan ook zeer snel het half miljoen te halen.
Kingdom Come: Deliverance is op dit moment te krijgen voor pc, PlayStation 4 en Xbox One.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties