Verkoopcijfers van Gears of War 2 zijn belangrijk

Cliff Bleszinski van Epic Games heeft laten weten dat hij hoopt dat Gears of War 2 voorlopig nog goed zal blijven verkopen. Dit zal volgens hem niet alleen maar belangrijk zijn voor Epic Games, maar ook voor veel gamers. Er zal namelijk pas nieuwe downloadbare content worden ontwikkeld voor de game als de verkoopcijfers hoog genoeg zijn.

Bleszinski vindt namelijk dat voor ze aan de slag gaan met nieuwe downloadbare content, dat het wel de moeite waard moet zijn, zodat veel gamers er wat aan hebben. Voor de gamers die al in bezit zijn van de game is het dus hopen op zoveel mogelijk verkopen en dan is het nog maar afwachten of er daadwerkelijk nieuwe content aankomt.

Packshot Gears of War 2

Reviewscore

5/5

Ontwikkelaar

Epic Games

Uitgever

Microsoft Game Studios

Release

7 november 2008

Platforms

X360
Reacties
Avatar Peter
Peter
lvl20 Gameliner Grandmaster
4 januari 2009 om 02:53

Misschien maar twee keer aanschaffen dan.

Ben het helemaal eens dat DLC ergens over moet gaan, en dat het dus de moeite waard moet zijn voor de programmeurs om eraan te beginnen. Ik vind het nog vaak een nutteloze toevoeging bij veel games, zeker wanneer de oorspronkelijke game zoveel mogelijkheden en kansen geeft voor goeie side-stories bijvoorbeeld.

0
Avatar Stephan
Stephan
lvl12 Clout Farmer
2 januari 2009 om 14:26

Volgens mij is er niets nieuws aan deze aanpak hoor...

0
Avatar Smebus
Smebus
lvl8 Achievement Hunter
2 januari 2009 om 13:35

Nieuwe strategie, ben benieuwd of het gaat lukken!

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord