Video: Dying Light viert derde verjaardag met korting en gratis content
Het is alweer drie jaar geleden dat Dying Light uitkwam voor de pc, PlayStation 4 en Xbox One. Ontwikkelaar Techland heeft nu bekendgemaakt de verjaardag in de gehele maand februari te vieren met korting op de game en nieuwe gratis content.
Spelers kunnen in februari onder andere aan de slag met de community bounty Undying Love. Daarnaast verschijnt de gratis Content Drop #3 en wordt er via Steam en Gemly ook nog wat content weggegeven. Tot slot wordt er deze maand op de game en DLC korting gegeven, die op kan lopen tot 67%.
Dying Light verscheen begin 2014 voor de pc, PlayStation 4 en Xbox One. De game is meer dan dertien miljoen keer verkocht en heeft wekelijks meer dan 500.000 actieve spelers. In de Dying Light beland je in de stad Harran, waar een zombie-uitbraak heeft plaatsgevonden.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties