Video: Indiegame Omensight aangekondigd met aankondigingstrailer
Spearhead Games heeft een nieuwe indiegame aangekondigd, Omensight. Bij deze bekendmaking is ook gelijk een aankondigingstrailer vrijgegeven.
In Omensight speel je als de Harbinger, een sterke krijger die niet beïnvloed wordt door tijd. Je hebt het einde van de wereld van Urralia meegemaakt en daarmee de opdracht gekregen om de oorzaak hiervan te vinden, de toekomst te veranderen en daarmee Urralia te redden. Om dit voor elkaar te krijgen heb je een speciale kracht tot je beschikking, het 'Omensight', waarmee je het verleden kan veranderen. In onderstaande trailer is al het een en ander te zien als het gaat om het verhaal van de game.
Omensight is bij release alleen te spelen op de pc. Deze staat gepland voor ergens in 2018, een officiële datum is nog niet bekend. Natuurlijk houden wij dit project goed in de gaten.
-
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties -
NieuwsMean Girls en Clueless catwalken gratis naar The Sims 4
Maak je klaar voor drama. Mean Girls en Clueless maken hun opwachting in EA's The Sims 4. Met de kits tover jij je Sim helemaal om tot glamourpoes.
0 reacties -
GameplayCheck hier gameplay van Elden Ring op de Nintendo Switch 2
Benieuwd hoe Elden Ring Tarnished Edition op de Nintendo Switch 2 draait? Check hier de gloednieuwe gameplaytrailer en vel zelf een oordeel!
2 reacties -
NieuwsControl Resonant is goud gegaan, maar fysieke release is uitgesteld
Zowel goed als minder goed nieuws rondom de actiegame Control Resonant. Remedy Entertainment geeft een update over de aanstaande launch.
3 reacties