Video: Mad Catz is terug van weggeweest
Ongeveer negen maanden geleden sloot Mad Catz diens bedrijfsdeuren. Dankzij een persbericht wordt echter duidelijk dat het bedrijf weer helemaal terug is.
In het bericht wordt duidelijk dat het bedrijf zijn deuren opnieuw geopend heeft, ditmaal met ander management, nieuwe ideeën en nieuwe producten. Het lijkt erop dat we dus nog wat toffe dingen kunnen verwachten dit jaar. Het bedrijf biedt nog geen inzicht op waar het expliciet mee bezig is, maar knalde wel een trailer op YouTube om diens terugkeer te vieren.
Mad Catz maakt duidelijk aanwezig te zijn op de CES 2018 (The Global Stage for Innovation). Deze vindt van 9 tot en met 12 januari plaats in Las Vegas. Daar horen we waarschijnlijk meer over wat het bedrijf voor ons in petto heeft.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties