Video: Nieuwe vijanden en rassen voor Master of Orion

De wereld van Master of Orion is een aantal nieuwe rassen en vijanden rijker. Als je 'Early Acces' hebt, kun je morgen al kennis maken met deze rassen en nieuwe sterren veroveren. Daarnaast is het mogelijk om eigen rassen te fabriceren. Een interessante manier om originele matches te spelen.

In totaal worden drie nieuwe rassen geïntroduceerd, namelijk:
- Klackon: een hybride van een mier en kakkerlak en dankzij de enorme aantallen kun je snel een grote vloot bouwen.
- Meklar: een technologische ras. De Meklar zijn niet erg actief, maar bouwen met gemak enorme vloten en grote schepen.
- Terran: een menselijk ras met een focus op het creëren van legers en veroveringen. Met dit ras koop je schepen tegen een lagere prijs.

Je krijgt toegang tot de 'Early Acces' bij aanschaf van de Master of Orion Collector's Edition. De 'Early Acces' is voor de ontwikkelaar een manier om feedback te vergaren. Dankzij de feedback zijn bijvoorbeeld de Tactical Battles uitdagender geworden.

Master of Orion is exclusief verkrijgbaar voor de pc.

Bron: NGD Studios-persbericht