Video: Nintendo en RPG's: een rijke geschiedenis
Binnenkort kunnen we aan de slag met alweer een nieuwe RPG van Nintendo, namelijk Pandora's Tower. In deze game ga je de strijd aan met verschillende vijanden in dertien verschillende gebieden. En dat allemaal weer met een geweldige fight-chick, die luistert naar de naam Elena.
Waarom ik dit allemaal vertel? Nou, Nintendo heeft zelf ook gezien dat ze het op dit moment goed doen als het gaat om RPG's (de laatste tijd zijn bijvoorbeeld The Legend of Zelda: Skyward Sword, Xenoblade Chronicles en The Last Story verschenen). Om dat een beetje te vieren, hebben ze een trailer uitgebracht met daarin beelden van onder andere bovenstaande games, inclusief een aantal positieve quotes uit reviews. En laten we eerlijk zijn: de RPG's die Nintendo de afgelopen tijd de wereld in heeft gestuurd waren prima games. De video kun je hieronder bekijken.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties