Video: PlayStation 4-versie Verdun krijgt launchtrailer
Battlefield 1 is niet de enigste Eerste Wereldoorlog-shooter die dit jaar uitkomt. De Nederlandse ontwikkelaars Blackmill Games en M2H hebben namelijk Verdun uitgebracht voor de PlayStation 4.
Zoals in de launchtrailer te zien is geeft Verdun een iets realistischer beeld van de Eerste Wereldoorlog. Zo wordt er voornamelijk gevochten met bolt-action geweren, pistolen en shotguns. Ook spelen de loopgraven een belangrijke rol, want je begeven in het niemandsland tussen deze loopgraven betekent zeker de dood.
Verdun is nu verkrijgbaar voor de PlayStation 4 en kost 19,99 euro in de PlayStation Store. De game was al even verkrijgbaar voor de pc en zal binnenkort ook te downloaden zijn voor de Xbox One.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties