Video: PlayStation Vita voor de eerste keer al gehackt

De PlayStation Vita is alweer gehackt, maar deze keer gaat het niet om een omgebouwde versie waarbij illegaal verkregen games gespeeld kunnen worden. Het gaat in dit geval over een aantal PSP-games die gespeeld kunnen worden op de Vita. Homebrew games van de PSP kunnen hierdoor op de PlayStation Vita gespeeld worden.

Hacker Teck4 vond een lek in Motorstorm: Artic Edge op de PSP, waardoor via een aangepast savegame de Homebrew Loader kon worden geactiveerd. In de PlayStation Vita zit namelijk de zogenaamde PSP Emulator, die het op deze manier mogelijk maakt om de oude spellen te kunnen spelen.

Wololo heeft de bovenstaande video gemaakt, en heeft de informatie van de hack dus op zijn blog neergezet. De hacker heeft beloofd om de nodige bestanden binnenkort te gaan uploaden. Als je de dus gebruik wilt maken van deze hack, moet je Motorstorm: Artic Edge binnenkort gaan kopen voor €19,99 in de PlayStation Store.