Video: PlayStation Vita voor de eerste keer al gehackt
De PlayStation Vita is alweer gehackt, maar deze keer gaat het niet om een omgebouwde versie waarbij illegaal verkregen games gespeeld kunnen worden. Het gaat in dit geval over een aantal PSP-games die gespeeld kunnen worden op de Vita. Homebrew games van de PSP kunnen hierdoor op de PlayStation Vita gespeeld worden.
Hacker Teck4 vond een lek in Motorstorm: Artic Edge op de PSP, waardoor via een aangepast savegame de Homebrew Loader kon worden geactiveerd. In de PlayStation Vita zit namelijk de zogenaamde PSP Emulator, die het op deze manier mogelijk maakt om de oude spellen te kunnen spelen.
Wololo heeft de bovenstaande video gemaakt, en heeft de informatie van de hack dus op zijn blog neergezet. De hacker heeft beloofd om de nodige bestanden binnenkort te gaan uploaden. Als je de dus gebruik wilt maken van deze hack, moet je Motorstorm: Artic Edge binnenkort gaan kopen voor €19,99 in de PlayStation Store.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
1 reactie -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties