Video: SEGA kondigt Warhammer 40,000: Dawn of War III aan
Gisteren heeft uitgever SEGA de nieuwste aanvulling voor de franchise van Warhammer 40,000: Dawn of War aangekondigd. In 2009 verscheen het tweede deel en eindelijk is Warhammer 40,000: Dawn of War III aangekondigd. Hopelijk wordt het wachten beloond met een ijzersterk vervolg.
In Dawn of War III wordt je ondergedompeld in de de verschrikkingen van de galactische oorlogsvoering. Het is aan jou om een elite helden en reusachtige legers te leiden naar de overwinning, of ondergang. Het vervolg bouwt voort op 12 jaar aan imposante gameplay en combineert de bekende epische schaal van Dawn of War met de elite helden van Dawn of War II.
Helaas is een exacte releasedatum vooralsnog niet bekend. Het spel verschijnt exclusief voor de pc.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties