Video: Square Enix toont feedback trailer Project Octopath Traveler
Project Octopath Traveler is een RPG exclusief voor de Switch en Square Enix toont een nieuwe trailer waarin zij uitleggen dat feedback verkregen uit de demo, verwerkt is in de game. De hoeveelheid feedback was enorm met meer dan 45.000 reacties.
De ontwikkelaars leggen uit welke feedback zij hebben gekregen en welke aanpassingen zij daarvoor hebben gedaan in de game. Zo is bijvoorbeeld de ren-snelheid aangepast en de manier waarop je rent versimpeld. Hoewel de loopsnelheid is aangepast, hebben zij daarom ook de kans vergroot dat je vijanden tegenkomt terwijl je rent. Uiteraard wil je wel zien waar je loopt, dus ook de zichtbaarheid van de kerkers is verbeterd.
De bekende fast-travel optie is ook terug want deze was eerst niet te vinden in de game en tegenwoordig in iedere RPG wel een vaste prik.
Project Octopath Traveler staat gepland voor een release ergens in 2018 exclusief voor de Nintendo Switch.
-
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties -
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie