Video: Systeemupdate v1.80 voor PlayStation Vita nu beschikbaar
Vandaag is er een nieuwe update verschenen voor de PlayStation Vita. Dankzij deze update draait je PlayStation Vita op v1.80. Dit brengt natuurlijk een aantal nieuwe features met zich mee.
Zo kan je nu door het dashboard bladeren met de knoppen. Ook de internetbrowser heeft een aantal nieuwe toevoegingen gekregen, zoals scrollen met het achtertouchpad.
Misschien wel de belangrijkste nieuwe feature is het kunnen spelen van PSone Classics. Morgen zullen er maar liefst 129 PSone Classics te downloaden zijn via de PlayStation Store. Voor een volledig overzicht hiervan kan je bij deze link terecht.
Er zijn nog veel meer nieuwe features te vinden in de nieuwe update. De belangrijkste kan je in het onderstaande filmpje vinden.
Systeemupdate v1.80 is nu te downloaden voor de PlayStation Vita. Om dit te doen, moet je Instellingen opstarten en dan kiezen voor Systeemupdate.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties