Voice-chat in Battlefield 3 verbeterd
Eindelijk is het zover. Het heeft dan wel meer dan honderd dagen mogen duren, maar eindelijk is het probleem van de voice chat in Battlefield 3 verholpen. Het probleem lag in dit geval bij het geluid zelf. Wanneer iemand de voice-chat gebruikte, kon je er niks van horen.
Door een update (1.03), moet de chat nu naar behoren werken. Volgens verschillende reacties is dat gelukt. De update is alleen beschikbaar voor de PlayStation 3-versie. Of DICE wat gaat doen aan andere 'problemen' van gamers is nog onduidelijk. Dit is in ieder geval (toch wel redelijk naar dato), aangepast. De update had uiteindelijk een capaciteit van 11 MB.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties