Voor onlinemodus van No Man's Sky is PlayStation Plus niet nodig
Nog even en wij kunnen de miljarden planeten van No Man's Sky ontdekken. Althans, een fractie ervan. Tijdens je ruimteruis heb je alle ruimte om verkennen, vechten, handelen en overleven. Ergens proberen andere spelers hetzelfde te doen, maar de kans is klein dat je elkaar tegenkomt.
Sterker nog, de kansen zijn dusdanig klein dat Sony en Hello Games overwegen om No Man's Sky alleen als singleplayer aan te bieden. Dit is al te zien in de PlayStation Store en Steam Store. Desondanks is het verstandig online te blijven, omdat het invloed heeft op de ontdekkingen die je gaandeweg maakt. Gelukkig hoef je niet in het bezit te zijn van PlayStation Plus.
PS Plus won't be a requirement to play online, however you will need to connected to the internet for your discoveries to register with the universal atlas.
Dit vertelde vertegenwoordiger van Sony aan Game Informer. Om extra duidelijkheid te verschaffen, werd het stukje informatie bevestigd op Twitter.
No Man's Sky is vanaf 10 augustus verkrijgbaar voor de pc en PlayStation 4.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties