Voor onlinemodus van No Man's Sky is PlayStation Plus niet nodig
Nog even en wij kunnen de miljarden planeten van No Man's Sky ontdekken. Althans, een fractie ervan. Tijdens je ruimteruis heb je alle ruimte om verkennen, vechten, handelen en overleven. Ergens proberen andere spelers hetzelfde te doen, maar de kans is klein dat je elkaar tegenkomt.
Sterker nog, de kansen zijn dusdanig klein dat Sony en Hello Games overwegen om No Man's Sky alleen als singleplayer aan te bieden. Dit is al te zien in de PlayStation Store en Steam Store. Desondanks is het verstandig online te blijven, omdat het invloed heeft op de ontdekkingen die je gaandeweg maakt. Gelukkig hoef je niet in het bezit te zijn van PlayStation Plus.
PS Plus won't be a requirement to play online, however you will need to connected to the internet for your discoveries to register with the universal atlas.
Dit vertelde vertegenwoordiger van Sony aan Game Informer. Om extra duidelijkheid te verschaffen, werd het stukje informatie bevestigd op Twitter.
No Man's Sky is vanaf 10 augustus verkrijgbaar voor de pc en PlayStation 4.
-
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties -
NieuwsMean Girls en Clueless catwalken gratis naar The Sims 4
Maak je klaar voor drama. Mean Girls en Clueless maken hun opwachting in EA's The Sims 4. Met de kits tover jij je Sim helemaal om tot glamourpoes.
0 reacties -
GameplayCheck hier gameplay van Elden Ring op de Nintendo Switch 2
Benieuwd hoe Elden Ring Tarnished Edition op de Nintendo Switch 2 draait? Check hier de gloednieuwe gameplaytrailer en vel zelf een oordeel!
2 reacties -
NieuwsControl Resonant is goud gegaan, maar fysieke release is uitgesteld
Zowel goed als minder goed nieuws rondom de actiegame Control Resonant. Remedy Entertainment geeft een update over de aanstaande launch.
3 reacties