Wat moet THQ met 1,4 miljoen overgebleven uDraws?
Tja, 1,4 miljoen uDraws, wat moet je er mee? THQ heeft onlangs aangegeven te stoppen met de tekentablet, maar ondanks dit heeft de uitgever nog meer dan een miljoen van deze exemplaren liggen. Wat moet hier dan precies mee gebeuren? Dat legt de uitgever allemaal haarfijn uit.
Het grote verlies van THQ lag vooral aan de uDraw, welke meer dan 60 miljoen euro minder heeft opgebracht dan verwacht. Toch zullen de overige 1,4 miljoen tekentablets verkocht worden. Dit met een hele forse prijsverlaging. Hoeveel deze in prijs wordt verlaagd, is niet bekend. Toch zijn enkele bedrijven er al mee begonnen. Zo heeft Bol.com de tablet verlaagd van ongeveer tachtig euro, naar zo'n dertig euro. Ook Intertoys hanteert deze prijzen al. Op deze manier wordt er toch nog Ãets verdient aan deze 'flop', om het zo maar te noemen.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties