World of Tanks voor PS4 behaald een miljoen spelers binnen vijf dagen
World of Tanks is sinds 19 januari te downloaden voor de PlayStation 4 en Wargaming heeft laten weten dat de game binnen vijf dagen al een miljoen spelers had.
Naast deze mijlpaal heeft Wargaming ook bekendgemaakt dat er een nieuwe update beschikbaar is voor zowel de PlayStation 4- als Xbox One-versie. Deze zorgt voor een hele hoop verbeteringen en voegt zeven nieuwe maps aan de game toe. Het gaat om Arctic Region - Snow, Fjords, North West, Sacred Valley, Sacred Valley - War!, Serene Coast en Swamp. Tot slot is onthuld dat Type 59-tank, de meest populaire tank in de pc-versie, naar de PlayStation 4 en Xbox One komt.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties