World of Tanks voor PS4 ontvangt Chinese tanks
Ontwikkelaar Wargaming heeft een nieuwe update uitgebracht voor de PlayStation 4-versie van World of Tanks. De update voegt onder andere Chinese tanks aan de game toe waaronder de Type 64, 112 Heavy en T-34-3.
De Tank Dynasty update voegt in totaal zeventien tanks toe, verdeeld over light, medium en heavy tanks. Zo is er de snelle en wendbare Type T-34 en de zeer krachtige IS-2. Naast de nieuwe tanks bevat de update de Pearl River-map. Deze is geïnspireerd op de Aziatische hooglanden, waar rondom een verlaten stad intense gevechten plaats zullen vinden.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties