Yoshinori Ono vertrekt bij Capcom
Yoshinori Ono, brand manager van onder andere de Street Fighter-serie, gaat weg bij Capcom. Ono heeft bijna dertig jaar bij de gameproducent gewerkt.
De executive producer van Street Fighter, Yoshinori Ono, verlaat Capcom na er bijna dertig jaar werkzaam te zijn geweest. Dit heeft hij laten weten via Twitter. In de tweet begint Ono over een update van de Capcom Pro Tour 2020 en het bedanken van fans. Daarna kondigt hij zijn vertrek aan als brand manager bij Capcom en dus als producer van de Street Fighter-serie. Ergens deze zomer gaat de Street Fighter-producent zijn taken neerleggen. Ono sluit zijn verklaring af door zijn spijt te betuigen dat hij niet bij de evenementen, die eigenlijk in 2020 moesten plaatsvinden, samen met de community de meest befaamde special attack van Street Fighter kon doen. Hij eindigt daarom passend met: "3 2 1 SHORYUKEN!"
Ondanks dat Yoshinori niet meer betrokken is bij de ontwikkeling van de Street Fighter-serie, zijn er nog grootse plannen voor Street Fighter V. Hieronder vallen vier personages die in 2021 geïntroduceerd worden in de game.
-
GameplayCheck hier gameplay van Elden Ring op de Nintendo Switch 2
Benieuwd hoe Elden Ring Tarnished Edition op de Nintendo Switch 2 draait? Check hier de gloednieuwe gameplaytrailer en vel zelf een oordeel!
1 reactie -
NieuwsControl Resonant is goud gegaan, maar fysieke release is uitgesteld
Zowel goed als minder goed nieuws rondom de actiegame Control Resonant. Remedy Entertainment geeft een update over de aanstaande launch.
2 reacties -
Friendly ReminderFriendly Reminder: Kijk vanavond om 20:30 uur naar de Game Over Podcast
Even een friendly reminder dat vanavond de nieuwe aflevering van de Game Over Podcast om 20:30 uur live te zien is. Schuif dus gezellig aan en klets mee.
0 reacties -
Nieuws11 bit studios koppelt aan bij Harvester Games voor Trainwatch
Uitgever 11 bit studios heeft besloten om in te stappen bij Harvester Games om het mysterieuze Trainwatch naar de eindbestemming te loodsen.
0 reacties