Electronic Arts maakt FIFA 2013 nog beter (details)
Dat FIFA 2012 al erg succesvol was, was al bekend. Toch blijft Electronic Arts maar doorgaan met het verbeteren van de game. FIFA 2013 moet volgens EA nog beter worden dan het vorige deel. Ook legden ze uit wat er verbeterd is. Hieronder een lijstje met de verbeterpunten.
FIFA 2012 was ten opzichte van FIFA 2011 al een heel stuk moeilijker gemaakt. FIFA 2013 gaat volgens Electronic Arts nog moeilijker worden. Het dribbelen wordt moeilijker gemaakt, en daarnaast moet je het aannemen van de bal ook onder controle hebben. De speler zal meer moeite hebben met harde passes en hoge ballen, dan rustige passes en lage ballen.
Het dribbelen wordt moeilijker aangezien je niet zomaar van richting kan veranderen. In FIFA 2012 kon je alle kanten zonder moeite op. Dit is dus niet meer mogelijk in de opvolger.
Ook het systeem voor vrije trappen wordt weer veranderd. FIFA 2013 krijgt een totaal nieuw systeem voor vrije trappen. Het wordt nu uitgebreider. Zo kan je met meerdere mensen achter de bal gaan staan, zodat de tegenstander helemaal gek wordt gemaakt. Schijnbewegingen zijn ook mogelijk. Als verdediging kan je naar de bal toe lopen, springen, snel een man dekken enzovoorts. Wat dat betreft zijn er veel meer mogelijkheden ten opzichte van het systeem in FIFA 2012.
Wanneer er meer details zijn over de game, zullen we deze uiteraard gaan melden.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Messi verandert in het echt toch ook zo makkelijk van richting?
Voor mij hoeft dit echt niet moeilijker gemaakt te worden hoor, op Legendary is het al moeilijk genoeg.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.