Battlefield: Bad Company krijgt eigen tv-serie

Volgens de website Deadline Hollywood is het Amerikaanse tv-netwerk Fox bezig om een tv-serie van de game Battlefield: Bad Company te ontwikkelen. De serie zal verschijnen onder de naam Bad Company.

Sony TV en Happy Madison zullen de serie produceren. John Eisendrath zal de schrijver zijn. Hij is onder andere bekend als schrijver van de serie Alias.

Het verhaal gaat over vier soldaten die uit het leger stappen om in de private sector aan de slag te gaan. Ze komen er echter achter dat hun officier hen had gebruikt tegen de overheid. De vier soldaten zijn nu het doelwit van de officier geworden.

Het is nog niet bekend wanneer de serie te zien zal zijn. De game Battlefield: Bad Company verscheen in juni 2008 voor de PlayStation 3 en de Xbox 360.