Bit: Amerikaanse snoepwinkel maakt Super Mario Bros. snoepgoed
Super Mario Bros. bestaat al sinds 1985 en heeft door de jaren heen heel wat merchandise gekregen. Een Amerikaanse snoepwinkel maakte onlangs Super Mario Bros. snoepgoed.
Voor een franchise die al meer dan dertig jaar bestaat, is het niet gek om de meest uiteenlopende vormen van merchandise te vinden. Natuurlijk vind je genoeg Super Mario kleding, speelgoed en verzamelaarsobjecten, maar eetbare dingen zijn er nog niet echt. De Amerikaanse snoepwinkel Sugarfina bracht daar onlangs verandering in. Sugarfina omschrijft zichzelf als een Candy Boutique, een luxueuze snoepwinkel voor volwassenen. Zij hebben onlangs een nieuwe Limited Edition snoepgoedlijn gelanceerd in Super Mario Bros.-thema. De snoepjes komen in verpakkingen als de bekende Question Block, maar er zijn ook luxere uitvoeringen zoals een doos in de vorm van een NES-console die tevens de soundtrack van Super Mario Bros. afspeelt wanneer je het open doet.
De Super Mario Bros. snoepjes zijn momenteel te bestellen via de site van Sugarfina. Momenteel verzenden ze alleen nog maar naar Amerika en Canada.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
3 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
2 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
1 reactie