De Sims 4 krijgt deze zomer twee kits en een uitbreiding

Via Twitter heeft het Sims-team wat nieuwe informatie gedeeld over de aankomende maanden. Simmers kunnen deze zomer twee kits en een uitbreiding verwachten.

De Sims 4: Weerwolven is net pas verschenen, maar De Sims 4 krijgt er nog een aantal dlc's bij. In de Tweet is te zien dat het gaat om een build-kit en een style-kit. De cactussen op het vaandel van de build-kit doen vermoeden dat het gaat om een Kit die geïnspireerd is op de woestijn. Of het dan gaat om tuinieren of woondecoratie is de grote vraag. De gehele roadmap wordt aangeduid met 'Rise & Shine' dus heel gek zou dat niet zijn. Wat vooral interessant is, is de nieuwe uitbreiding die in juli of september gaat verschijnen. Het gerucht ging al dat De Sims 4 een High School uitbreiding ging krijgen en dat lijkt nu aannemelijk. Op een vaandel zijn namelijk krijtjes en een afstudeerbaret te bespeuren. Op de site valt dan nog te lezen dat dit seizoen draait om je persoonlijkheid, het vroeg beginnen aan trendsetting en het bereiken van de beste versie van jezelf.

De twee kits en de uitbreiding verschijnen in juli en september. De Sims 4 is te spelen via de pc, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One en Xbox Series.

Bron: Twitter
Anita van Beugen
Anita van Beugen Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 164 reviews 1262 artikelen geplaatst

Anita is een strateeg pur sang. Bouwt ze geen personages vanaf de grond op in grootse RPG’s, dan sleutelt ze wel aan complete beschavingen in city- en survivalbuilders. Daarnaast beschikt Anita over de nodige rust en focus die van pas komen bij het spelen van snoeiharde indiegames. Nee, er is geen genre waar ze zich niet aan durft te wagen. En die opgebouwde expertise? Die zie je natuurlijk terug in haar uitgebreide en doordachte schrijfkunsten.

Packshot De Sims 4

Reviewscore

4/5

Ontwikkelaar

Maxis

Uitgever

Electronic Arts

Release

4 september 2014

Gameliner Awards

Beste game van 2014

Platforms

PC
PS4
XONE
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord