De Wii U is verrassend krachtig'

De Wii U is verrassend krachtig.' Dit zei Michel Ancel, bedenker van Rayman, tegenover het tijdschrift Nintendo Power. Zo hadden ze geen enkele moeite met het gebruiken van grote textures in het spel en konden ze zelfs een compleet belichtingsysteem in de engine van het spel bouwen.

De extra kracht, waarbij voornamelijk het grote geheugen van de Wii U, kwam pas goed naar voren tijdens de test van het spel. Zo was het ontwikkelteam bij de PlayStation 3 en Xbox 360-versies van Rayman Origins constant bezig met het optimaliseren van het boeltje, terwijl ze dat bij de Wii U niet hoefden te doen omdat het al soepel liep.

De ontwikkelaar grapte zelfs dat ze soms per ongelijk ongecomprimeerde sprites gebruikten en de Wii U vrolijk door bleef kachelen. Deze sprites zijn op een zeer hoge resolutie gemaakt, wat normaal alleen voor films wordt gebruikt. Voor een spel is dat normaal teveel van het goede en daarom worden die dan kleiner gemaakt (gecomprimeerd).

Rayman Legends zal pas in 2013 verschijnen, exclusief voor de Wii U.

Reacties
Avatar JustB-oud-4159
JustB-oud-4159
lvl14 High Score Chaser
23 oktober 2012 om 11:29

Dan kan de Wii U wel verrassend krachtig zijn, maar er zijn ook verrassend weinig goede games voor bij de release!

0
Avatar Dinorider
Dinorider
lvl6 Combo Juggler
22 oktober 2012 om 14:23 bewerkt

Geluk - per on-geluk....


Next gen hoor!:D Gewoon ongecomprimeerd laten, heb je primeur!

0
Avatar GewoonJustin
GewoonJustin
lvl15 Community Veteraan
22 oktober 2012 om 13:58

Dat klinkt veelbelovend.

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord