Films: Stripboekschrijver Brian K. Vaughan schrijft script voor Gundam live action film

De bekende Japanse science fiction-serie Gundam krijgt een live action-film. Het script van deze film wordt geschreven door niemand minder dan stripboekschrijver Brian K. Vaughan.

Brian K. Vaughan kennen we voornamelijk als de schrijver van comics als Y: The Last Man, Ex Machina en Saga. Vaughan heeft tevens het script geschreven voor drie seizoenen van de bekende tv-serie Lost. Nu gaat de bekende stripboekschrijver het script schrijven voor een live action film over de Gundam-serie. De Gundam-serie ontstond in 1979 met de anime-serie Mobile Suit Gundam. Sindsdien kent de franchise verschillende anime, manga, games en modelbouwfiguren. De live action film wordt gemaakt door Legendary Pictures, die ook achter de Pacific Rim-films zit. Legendary Pictures werkt voor deze film nauw samen met Sunrise, de dochtermaatschappij van Bandai Namco die achter meerdere bekende anime-series als Gundam en Cowboy Bebop zit.

Waar de Gundam live action-film precies over gaat en wanneer we deze film kunnen gaan zien, is helaas nog niet bekend. Hopelijk leren we later dit jaar meer.

Claudia Tjia
Claudia Tjia Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,7/5 200 reviews 3357 artikelen geplaatst

Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.

Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord