Free-to-play shooter Paladins krijgt battle royale-modus
De free-to-play hero shooter Paladins krijgt uitbreiding in de vorm van een battle royale-modus. Deze modus, genaamd Battlegrounds (erg creatief), zal ergens in 2018 aan de game worden toegevoegd. Volgens ontwikkelaar Hi-Rez zal de modus ruimte bieden voor 100 spelers en zal de map 300 keer groter zijn dan een standaard Siege-map.
Paladins is niet de eerste game die na launch een battle royale-modus toegevoegd krijgt. Ook het 'fortje bouwen, fortje slopen, fortje wederopbouwen'-shooter Fortnite deed er goed aan om na diens release deze modus toe te voegen. Dat de ontwikkelaar achter de bekendste battle royale game van het moment, PlayerUnknown's Battleground, daar anders over denkt, is op zijn zachtst gezegd jammer.
Voor Paladins betekent het wellicht meer dan slechts een extra modus, gezien het op deze manier misschien van het 'Overwatch'-imago af kan komen. Ben jij te porren voor deze Battlegrounds-modus of wend je jezelf daarvoor liever richting PUBG? Laat het weten in de comments.
Beeldspraak, woordspelingen en, in veel gevallen flauwe, grappen vormen voor Patrick de dagelijkse kost. Deze Brabantse flapuit neemt geen blad voor de mond, waardoor zijn mening altijd heerlijk recht voor z’n raap is. Ben je op zoek naar een creatieve en pakkende tekst, dan hoef je niet verder te kijken. Maar let wel op, want deze woordentovenaar zit niet altijd achter zijn computer om ziltige woorden van digitale inkt te voorzien. Veelal vind je hem namelijk terug in angstaanjagende horrorgames en eigenzinnige actietitels.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties