Geen handleidingen meer bij EA Sport games
Electronic Arts gaat de groene kant op. De uitgever zal geen handleidingen meer gaan leveren bij EA Sport Games.
EA zal dan net als uitgever Ubisoft de spellen zonder instructieboekje leveren. De instructies zullen dan beschikbaar zijn via een pagina in het spel. EA Sports woordvoerder Rob Semsey bevestigd de verandering die op 1 maart is begonnen met de game Fight Night Champion. De beslissing om geen gedrukte handleidingen erbij te leveren is een poging om milieuvriendelijker te zijn, zegt Semsey.
Het bespaart natuurlijk ook drukkosten, maar de werkelijkheid is dat de meeste gamers meteen in het spel duiken en ook in de sportspellen zit een tutorial verwerkt.
-
De RondvraagDe Rondvraag: Wat is jouw favoriete The Legend of Zelda-game?
Een onmogelijke vraag of een makkelijk antwoord? Laat ons weten wat jouw favoriete The Legend of Zelda-game is!
0 reacties -
InterviewInterview: Met Croteam voor The Talos Principle 3
We interviewden Croteam voor hun aankomende game The Talos Principle 3, de afsluiter van de puzzelgametrilogie.
0 reacties -
Film review3Godzilla Minus Zero review - Bijt niet, maar kauwt
Hannah begaf zich naar de bioscoop om Godzilla Minus Zero te bekijken. Hoe was deze ervaring? Je leest het hier.
3 reacties -
WinactiesWin een Croc 2 Kingdom of the Gobbos-code voor een platform naar keuze
'Croctober' is voorbij, maar de vieringen gaan door. Win nu een Croc 2 Kingdom of the Gobbos-code!
3 reacties
Ik lees eigenlijk nooit meer die boekjes. Vroeger vind ik ze nog speciaal, maar het lijkt erop dat er steeds minder instaat.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.