Gerucht: Final Fantasy VII remake wordt onthuld tijdens Sony's nieuwe State of Play
Het lijkt er op dat Square Enix teasers online heeft gezet voor een mogelijke onthulling van de langverwachte Final Fantasy VII remake. Deze onthulling moet plaatsvinden tijdens Sony's State of Play-presentatie van morgennacht.
Tijdens de aankomende State of Play heeft Sony alvast verklapt aandacht te hebben voor de MediEvil remake en een nieuwe game, maar houdt verder de kaken nog stijf op elkaar. Echter reageerde de brand manager van Final Fantasy, Shinji Hashimoto, via Twitter op de State of Play-aankondiging met de woorden: "Oh, You've Come." Rond vrijwel dezelfde tijd plaatste Square Enix onderstaande tweet op de officiële Twitterpagina van Final Fantasy.
Sony's nieuwste editie van State of Play vindt plaats in de nacht van donderdag 9 op vrijdag 10 mei om middernacht.
Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.
-
NieuwsUpdate Onimusha: Way of the Sword verschijnt op 4 september 2026
Volgens diverse webpagina's wordt de actiegame Onimusha: Way of the Sword van ontwikkelaar Capcom enkele weken eerder uitgebracht.
8 reacties -
GeruchtGerucht: Meerdere Metroid-games in de maak, inclusief 'Ravenous'
Een zeldzaam, maar fascinerend gerucht over de Metroid-games duikt op. Via een Classification Rating wordt de naam Metroid Ravenous genoemd.
0 reacties -
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
15 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
27 reacties