Gerucht: Mafia-games krijgen remakes
De Mafia-games krijgen mogelijk remakes. Take-Two Interactive heeft namelijk een aantal handelsmerken voor de games aangevraagd.
Ontwikkelaar Take-Two Interactive heeft onlangs een aantal handelsmerken voor games aangevraagd. Twee van deze handelsmerken zijn voor Mafia en Mafia II. De studio heeft afgelopen maand deze twee handelsmerken ingediend. Normaal moeten handelsmerken om de tien jaar vernieuwd worden, maar gezien Mafia en Mafia II respectievelijk in 2002 en 2010 waren uitgebracht, kan dit er dus op duiden dat er remakes van de games aankomen. Daarnaast heeft Take-Two Interactive ook nog een derde handelsmerk aangevraagd voor Mafia. Wat dit te betekenen heeft, is momenteel nog niet bekend.
Er zijn momenteel drie Mafia-games uitgebracht. Wie weet krijgen we dus binnenkort een vierde of remakes van de originele games.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.
-
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie -
Game review0LumenTale: Memories of Trey review - Charmant, maar niet zonder haken en ogen
Jolien speelt Lumentale: Memories of Trey en ontdekt een charmante monster collection-game met sterke designs, maar ook omslachtige systemen.
0 reacties -
PreviewPreview: Corsair Cove - Wat piraten en varkens gemeen hebben
Wat hebben piraten en varkens met elkaar gemeen? Nou, de citybuilder en strategiegame Corsair Cove die geleende concepten omzet in een toffe piratengame.
0 reacties