GTA 6 is genomineerd voor twee Golden Joystick Awards
Als een game al voor meerdere awards wordt genomineerd voordat hij überhaupt uit is weet je dat de verwachtingen torenhoog zijn. Voor GTA 6 is dat natuurlijk geen verrassing: de titel is inmiddels genomineerd voor twee Golden Joystick Awards.
Dat de hype rond GTA 6 immens groot is, hoeven we niemand meer te vertellen. Er werden zelfs ontwikkelaars van GTA 6 lastiggevallen met vragen over de aankomende game. Het is dan ook geen wonder dat GTA 6 genomineerd is voor de 'Most Wanted Game’-award. Daarnaast maakt de game kans op de ‘Best Game Trailer’-award dankzij de tweede GTA 6 trailer die vol zat met kleine details - van realistische physics tot verbluffende lightning. Om er nog een schepje bovenop te gooien, alle beelden zijn volledig in-engine opgenomen.

In beide categorieën lijkt GTA 6 een grote kanshebber, al is de concurrentie niet mals. In de 'Most Wanted Game'-categorie neemt de titel het op tegen games als Intergalatic: The Heretic Prophet, 007 First Light, The Witcher 4, Hideo Kojima's OD en Marvel's Wolverine. Voor 'Best Game Trailer' moet GTA 6 de strijd aangaan met onder meer Kingdom Come: Deliverance 2, Battlefield 6, Romeo is a Dead Man en The Expanse: Osiris Reborn. Verwachten jullie een gemakkelijke winst voor GTA 6?
Grand Theft Auto VI is vanaf 26 mei 2026 beschikbaar voor PlayStation 5 en Xbox Series X|S.
Sinds enige tijd is Joey helemaal om. Onze droogkloot van de redactie heeft zijn geliefde PlayStation 5 de deur uitgeschopt om over te stappen naar de pc master race. Dus niet meer languit op de bank met een zak chips erbij, maar in volle concentratie achter zijn dikke en zorgvuldig samengestelde setup. Deze wordt niet gebruikt voor sportgames, want daaraan heeft Joey een broertje dood, maar schotel hem een vette shooter voor en je ziet hem de rest van de avond niet meer terug. Daarnaast is Joey ook niet vies van een fikse portie zelfkastijding en zoekt hij de uitdaging in het uitspelen van enorm moeilijke games zoals Trials Fusion.
Platforms
-
NieuwsPre-orders Grand Theft Auto 6 overstijgen alle verwachtingen
Take-Two-CEO Strauss Zelnick noemt de vraag naar GTA 6 pre-orders “ongekend” en “verbazingwekkend”, maar exacte aantallen worden met reden niet gedeeld.
70 reacties -
NieuwsTake-Two over GTA 6 Netflix-deal: Je snapt het wanneer je het ziet
Take-Two CEO Strauss Zelnick reageert op de exclusieve GTA 6 Extended Look op Netflix. “Dit is een must-see event. Je snapt het wanneer je het ziet.”
41 reacties -
NieuwsGTA 6-moederbedrijf: Fysieke releases zijn niet langer logisch
Slecht nieuws voor GTA 6! Take-Two-CEO Strauss Zelnick beweert dat fysieke schijven voor grote games steeds minder logisch zijn voor de consument.
102 reacties -
Breaking!Netflix pakt primeur met showcase van GTA 6
In het kader van 'vrij onverwachts' mengt Netflix zich in de marketingplannen van GTA 6. Via de streamingdienst wordt 'An Extended Look' onthuld.
123 reacties