Hackers en Riot Games tegen valsspelen in Valorant

Riot Games wil om zwakheden in de game op te sporen en valsspelen te stoppen in Valorant gaan samenwerken met hackers. Dat blijkt uit de listings op de website HackerOne.

De gesloten bèta van shootergame van Riot Games is vorige week van start gegaan. Al snel kregen de eerste valsspelers in de bèta van Valorant een permanente ban opgelegd. Valorant is strict als het om valsspelers gaat, bij het downloaden van de game moeten spelers ook een functie installeren die de spelers in de gaten houdt of ze valsspelen die Vanguard heet. Nu heeft de ontwikkelaar nog meer stappen ondernomen om valsspelen tegen te gaan. Op de hackers-website OneHack looft Riot Games beloningen uit tot 100 duizend dollar om exploits en zwakheden in Valorant te vinden.

Valorant komt deze zomer uit op de pc. Een exacte releasedatum voor de game is nog niet bekend.

Jolien Mauritsz
Jolien Mauritsz Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 93 reviews 1411 artikelen geplaatst

Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.

Packshot Valorant

Reviewscore

4,5/5

Ontwikkelaar

Riot Games

Uitgever

Riot Games

Release

2 juni 2020

Platforms

PC
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord