Hitman: Absolution komt naar Xbox One via backward compatibility
Volgende maand verschijnt de eerste episode van Hitman en IO Interactive brengt daarnaast Hitman: Absolution naar de Xbox One via backward compatibility.
Hannes Seifert, de baas van IO Interactive, kon nog niet vertellen wanneer Hitman: Absolution naar de Xbox One zou komen. Seifert liet weten een fan te zijn van backward compatibility en hoopt dat de andere Xbox 360-games van de studio ook beschikbaar worden gemaakt via de service.
Hitman: Episode 1 is vanaf 11 maart te downloaden voor de pc, PlayStation 4 en Xbox One. Op het moment is de bèta beschikbaar voor de PlayStation 4 en op 19 februari verschijnt deze ook voor de pc.
-
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie -
Game review0LumenTale: Memories of Trey review - Charmant, maar niet zonder haken en ogen
Jolien speelt Lumentale: Memories of Trey en ontdekt een charmante monster collection-game met sterke designs, maar ook omslachtige systemen.
0 reacties -
PreviewPreview: Corsair Cove - Wat piraten en varkens gemeen hebben
Wat hebben piraten en varkens met elkaar gemeen? Nou, de citybuilder en strategiegame Corsair Cove die geleende concepten omzet in een toffe piratengame.
0 reacties