Midway heeft geheime games
Simon Woodroffe van Midway heeft in een interview gezegd dat ze bezig zijn aan een aantal 'geheime games', oftewel games die nog niet zijn aangekondigd. Woodroffe heeft gezegd dat de games in ieder geval beter zijn qua graphics dan eerdere games van Midway. En wat misschien nog wel belangrijker is: tijdens het interview werd er een demo getoond van een game die nu drie maanden in ontwikkeling is, en nu al betere graphics heeft dan Gears of War 2.
Of we dat moeten geloven is natuurlijk de vraag, maar als het zo is zullen de graphics fantastisch moeten gaan worden. Naast deze game is er ook nog een andere in ontwikkeling, maar daar wil Midway nog niets over zeggen. Het enige dat bekend is, is dat die game gepland staat voor 2010.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties