Nachtbrakers: 12/02 met Project xCloud, Monster Hunter en Need for Speed
Het is weer zo ver mensen. Het is tijd voor je meest favoriete moment van de dag. De Nachtbraker is weer aangekomen en wat hebben we er toch zin in. Nou ja, jullie misschien. Nee grappie, ik loop maar te kloten. Ik heb er vandaag eigenlijk ook wel zin in en ik heb nog eens voldoende tijd ook. Ja, ik weet het. Wat een feest. Anyway, vandaag gaan we eens kijken wat er met die Prince of Persia IP aan de hand is, komen er twee nieuwe monsters in Monster Hunter je helemaal kapot stampen en keren er wat bekende gezichten terug in gameland. Ook wat interessante ontwikkelingen over de stream service van Microsoft genaamd xCloud. Ben je al nieuwsgierig? Let's get started.
- De ontwikkeling van de toekomstige Need for Speed games wordt weer overgenomen door de old school bazen bij Criterion. Zij maakten de oudere delen in de raceserie en zijn nu terug om de boel eens goed op stelten te zetten. Nice.
- Heb je ooit wel eens een piraat gemaakt op Sea of Thieves en bij jezelf gedacht; Ja kut, hij is fucking lelijk? Dan heb ik uitstekend nieuws voor je, want door middel van de nieuwe update kun je straks je piraat compleet rebooten. Lekker hoor.
- Raging Brachydios en Furious Rajang. Nee bedankt, ik wil leven. Deze twee monsters komen allebei met hun explosieve karakters naar Monster Hunter World: Iceborne. Bereid je voor op heel veel pijn.
- Project xCloud is begonnen aan het testen van streamen op iOS apparaten. Er zijn echter maar 10.000 gamers aan het spelen op het moment. Volgens bepaalde bronnen loopt het nog niet allemaal even lekker, maar wat verwacht je met die troep van Apple.
- Niet alleen de gasten van Apple zien potentie in xCloud. Samsung en Microsoft hebben samen aan tafel gezeten om eens wat heerlijke deals te maken. Naast de mobiele racegame Forza Street, laten ze weten dat ze dikke vrienden zijn. Oftewel, partnership.
- Prince of Persia is terug. Soort van. Ubisoft is bezig met een VR Room die op meer dan 200 locaties beschikbaar wordt gemaakt. Voor de fans zal dit een gemixte kom met gevoelens zijn. Denk ik.
- Hou je van jagen?? Hou je van simulatie?? Hou je van de ultieme mix hiervan??? Nou mooi, want Nacon heeft Hunting Simulator 2 aangekondingd. Joepie, digitale bambi scenario's aanmaken.
- Activision is aanwezig op de E3 beursvloer dit jaar. Gelukkig maar, ik wil weten hoe die nieuwe Call of Duty gaat heten. Geoff Keighley heeft gezegd dat hij er niet bij is helaas. We gaan hem missen, maar zien hem gelukkig op genoeg andere evenementen terug.
- Netflix heeft uiteraard een heleboel geweldige series in huis. Eentje die ik nog altijd echt moet zien is Altered Carbon. Seizoen twee is echter dichtbij, dus misschien moet ik maar eens gaan beginnen.
Dat was hem weer voor vandaag! Het meeste nieuws hadden we jullie al voorgeschoteld vandaag, dus hopelijk heb je genoeg te lezen gehad. Ik ga nog even genieten van die paar laatste vrije momenten die ik heb, voordat de volgende dag al weer aangebroken is en ik mezelf weer op de werkvloer zie staan. Ugh. Maar goed, bijna weekend. Niet dat ik vrij ben, maar whatever. Wij zijn echter deze week ook nog lang niet klaar bij Gameliner. Check vooral terug voor de beste content in gameland. Voor nu wens ik jullie een goede nacht toe.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
-
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
0 reacties -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
0 reacties -
SeriesBekijk hier de eerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks
De allereerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks staat nu live. Bekijk hier hoe Pac-Man rivalen Inky, Pinky, Blinky en Clyde in de pan weet te hakken.
0 reacties -
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties