Nachtbrakers: 30/12 met Metroid Prime 4, Yo-Kai Watch en Nintendo Switch
Damn wat vliegt die tijd toch voorbij. 2019 is ons gepasseerd met de snelheid van het licht en nu staat 2020 alweer voor de deur te kloppen als een hongerige wolf. Ja, dat slaat als een lul op een drumstel, maar wat geeft het? Het is Nachtbrakers-tijd dus dan gooien we weer even alle regeltjes overboord en hebben we alleen nog oog voor wat semi nieuwswaardige nieuwtjes die wel lekker overgieten met een sarcastisch sausje. O ja, dit is trouwens ook de laatste Nachtbrakers van dit jaar, want morgen hebben we het op de redactie te druk met het aansteken van onze levensvoorraad aan sterretjes. Je moet toch wat op oudjaarsdag, he? Zit je inmiddels gereed voor een sappige nieuwe versie van de Maandagse Nachtbraker? Mooi! Ik ook, dus let's get started!
- Voor Superhot VR zijn de feestdagen behoorlijk succesvol geweest. De game heeft in die periode ruim twee miljoen dollar op weten te halen en dat binnen zeven dagen. Ik doe toch iets verkeerd.
- De releasedatum voor Inazuma Eleven: Heroes Great Road is uitgesteld. De oorspronkelijke release window van spring 2020 is aangepast naar 2020. Een lente release lijkt dus van de baan voor de game.
- Metal Max Xeno Reborn heeft zijn eerste trailertje te pakken. De heruitgave wordt in 2021 verwacht. Ziet dat er niet eventjes cool uit, lijkt me typisch een next-gen game.
- De Consommateurs Magazine heb je net als ik wellicht nog nooit van gehoord, maar ze hebben wel verstand van zaken. Zij hebben de Nintendo Switch uitgeroepen tot meest fragiele product van het afgelopen jaar. Als een van de vele slachtoffers van het drifting-probleem met de Joy-Cons kan ik dat alleen maar toejuichen.
- Dan wat triester nieuws in de nadagen van 2019. De eerste vrouw die competitief gamede in de League of Legends Challenger Series is overleden. Op slechts 24-jarige leeftijd is zij in haar slaap gestorven. Het nieuws is bekendgemaakt via het officiële Twitteraccount van LCS.
- Er is een nieuwe trailer verschenen voor Yakuza: Like a Dragon en daarin is te zien dat je genoeg te doen hebt in die game. De trailer duurt ruim vier minuten toont dat Yakuza: Like a Dragon echt zo'n game is waarin je je continu verliest in randzaken.
- Atlus heeft bevestigd dat Shin Megami Tensei V en hun nieuwe IP Project Re Fantasy nog steeds volop in ontwikkeling zijn. Is dat niet even fijn om te horen voor we het nieuwe jaar tegemoet treden?
- Er gaat een gerucht rond in de game-industrie dat de ontwikkeling van Metroid Prime 4 gedeeltelijk is uitbesteed. Dit zou zijn om de gewenste kwaliteit te kunnen leveren en zoals we eerder hebben gemerkt, zijn die eisen van Nintendo daarin vrij hoog. En terecht.
- Er is een nieuwe Yo-Kai Watch-game in de maak en dat is bekendgemaakt middels een Japanse trailer. Yo-Kai Academy Y is de naam. Vooralsnog is nog niet bekend op welke platformen de game gaat verschijnen, maar ik durf een wilde gok te doen en te zeggen dat hij in ieder geval voor de Nintendo Switch gaat uitkomen.
Aan al het moois komt een einde en dat geldt ook voor deze editie van de Nachtbrakers. De laatste nachtbraker van het jaar is een feit. Je hebt je dagelijkse dosis nieuwtjes weer tot je genomen en dus is het tijd om er uit te gaan met een muziekje. Hip Hop Monday zou Hip Hop Monday niet zijn als we dat deden zonder hiphop nummer, dus uiteraard heb ik weer eentje voor je uitgezocht. Dit keer de nieuwe van Drake: War. Have fun listening!
Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties