Nieuwe Marvel's Avengers-update lekt je IP-adres

Een nieuwe update van de game Marvel's Avengers kan je IP-adres lekken tijdens het streamen. Dat heeft de ontwikkelaar Crystal Dynamics bekendgemaakt via Twitter.

De nieuwe update voor Marvel's Avengers kwam gisteren officieel uit op alle platformen. Kort na de update verschenen er klachten over een 'stuk tekst' dat soms aan de rand van het scherm verschijnt. Crystal Dynamics gaf aan dit probleem te gaan onderzoeken. Dit stuk tekst bleek alleen het IP-adres van de spelers te zijn. De ontwikkelaar bracht daarom een tweet naar buiten waar ze content creators afraden om de game te streamen, totdat het probleem is opgelost. De tweet is hieronder te bekijken.

Op het moment van schrijven is het ip-probleem van Marvel's Avengers nog niet opgelost. De game is op dit moment beschikbaar op de PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X/S, pc en Google Stadia

Bron: Twitter
Jolien Mauritsz
Jolien Mauritsz Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 93 reviews 1411 artikelen geplaatst

Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.

Packshot Marvel's Avengers

Reviewscore

3,5/5

Ontwikkelaar

Crystal Dynamics

Uitgever

Square Enix

Release

4 september 2020

Platforms

PC
PS4
XONE
GST
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord