Nieuwe Sony studio werkt samen met Naughty Dog
Een nieuwe Sony studio in San Diego werkt samen met The Last of Us en Uncharted ontwikkelaar Naughty Dog aan een nieuw project in een ‘geliefde franchise’.
n een onlangs verschenen vacature op een vacaturesite van Sony schrijft de recent geopende studio: “We zoeken iemand die een positieve bijdrage wil leveren aan Sony Interactive Entertainment (SIE) door middel van het inspireren van de gedachtes en emoties van spelers wereldwijd. Momenteel co-ontwikkelen we een uitdagend nieuw project samen met Naughty Dog in een geliefde franchise.” De vacature geeft aan op zoek te zijn naar een game designer die in de zomer van 2023 mee kan werken aan deze nieuwe titel.

Deze nieuwe studio staat los van Sony San Diego Studio, bekend van de honkbalgames MLB. Wellicht kan het wél te maken hebben met de PlayStation Visual Arts Studio, de studio die recent samenwerkte met Naughty Dog aan de The Last of Us remake. Het wordt dus afwachten in welke wereld we weer een nieuw avontuur kunnen gaan beleven.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties