Nieuwe Yakuza wordt volgende maand onthuld

De Yakuza-serie is door de jaren heen flink uitgebreid en binnenkort wordt er een nieuwe telg aan de franchise toegevoegd. De nieuwe Yakuza wordt namelijk volgende maand onthuld.

De Yakuza-serie is inmiddels al bijna vijftien jaar oud en bevat heel wat titels. Zo zijn er inmiddels zeven titels in de hoofdserie, waarvan Yakuza 6: The Song of Life de meest recente is. Daarnaast kent de serie ook heel wat spin-offs, zoals het vorige maand nog verschenen Judgment. Ontwikkelaar Ryu Ga Gotoku Studio kondigde onlangs middels een tweet aan dat er volgende maand een nieuwe Yakuza-game wordt aangekondigd tijdens een speciale presentatie. Deze nieuwe Yakuza-game, die voorlopig nog de naam Shin Ryu Ga Gotoku draagt, volgt het verhaal van Ichiban Kasuga, de hoofdrolspeler van de spin-off Yakuza Online.

De nieuwe Yakuza-game wordt op 29 augustus onthuld door Ryu Ga Gotoku Studio en SEGA.

Bron: Ryu Ga Gotoku Studio
Claudia Tjia
Claudia Tjia Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,7/5 200 reviews 3357 artikelen geplaatst

Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.

Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord